Jesteśmy wybuchową mieszkanką marketigowo – PR-owo – graficzną. Łączy nas pasja do budowania wizerunku. Oboje jesteśmy indywidualistami, którzy nawzajem się uzupełniają. Poznaj nas nieco bliżej:

Joanna Neumann – doktorantka Zakładu Socjolingwistyki i Społecznych Praktyk Komunikowania na Uniwersytecie Śląskim, miłośniczka mediów społecznościowych, reklam i PR zarówno online (SEO, SEM, SEV), jak i offline. Od 2012 roku należy do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Zaczynała jako dziennikarz dokumentalista TVP, dziś bardziej woli udzielać porad w sprawie wizerunku i pomagać go kształtować. Na co dzień pracuje w branży nieruchomości oraz hotelarskiej w dziale marketingu. Prowadzi kampanie internetowe oraz tworzy kolejne serwisy dotyczące nieruchomości, hoteli, hosteli. Zajmuje się promowaniem rewitalizacji, nowoczesnych technologii i nie tylko. W wolnym czasie kreuje wizerunek w każdej innej branży: od artystycznych po bardziej ścisłe. 

www.joannaneumann.pl

Szymon Pluta – Web-designer, web-developer i graphic-designer w jednej osobie. Myśląc o projekcie zawsze ma na uwadze jego czytelność i użyteczność. Jego jedynym marzeniem jest zretuszowanie całego świata w Photoshopie, którym włada niepodzielnie, ale łaskawie pokazuje zainteresowanym co i jak. Próbuje również poskromić inne programy graficzne w tym te stworzone do projektowania elementów 3D. Wierzy, że kiedyś zawładnie nawet ekspresem do kawy, który będzie wykonywał tylko jego polecenia (np. robił herbatę). Na co dzień tworzy grafikę i przekłada na język Internetu projekty stron internetowych. Kocha HTML, CSS, Joomlę!, PHP i nie tylko. Czasem sięga po Wordpressa i Drupala.

www.szymonpluta.pl