W duecie tworzymy istną mieszkankę wybuchową, która trzyma się swojego credo: Wizerunek to nie ksero. Głównie zajmujemy się tworzeniem i modernizacją stron internetowych, a także prowadzeniem procesu promocji wizerunku w sieci oraz poza nią. Nasze strony internetowe poza oryginalnością posiadają szeroki wachlarz możliwości i nowoczesnych rozwiązań ułatwiających nawigacje po niej, posiadają również system zarządzania treścią oraz są zawsze responsywne. Tworzymy dla Ciebie z myślą o przyszłości tego projektu. Wiemy co to SEO, SEM i SEV. Te podstawy pozycjonowania przygotowują Cię już do pracy nad reklamą w sieci zarówno u nas jak i z udziałem innej firmy. Dobrane do tego dodatki z marketingu tradycyjnego sprawiają, że twój wizerunek jest jednolity.

Tworzymy Twój wizerunek z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest pomoc małym, średnim i dużym firmom w ich rozwoju oraz kreowaniu pozytywnego wizerunku, który przekłada się na rozpoznawalność marek, usług czy produktów oraz na zwiększenie tym samym sprzedaży. Zadania wykonujemy kompleksowo, a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.

Dlaczego tak to robimy? To jest nasza pasja i chęć tworzenia. 

 

Misja Grupy

Trzymamy się naszego credo: Wizerunek to nie xero. Stosując te same narzędzia PR-owe czy marketingowe zawsze można zrobić coś inaczej, po prostu oryginalnie.